Francja: Noisy-le-Sec. 15-latek zginął w wypadku, kierowca napadnięty i zamknięty w bagażniku

W nocy 9/10 sierpnia w Noisy-le-Sec 15-letni pasażer buggy wypadł na zakręcie i zginął.

Kierowca buggy został napadnięty przez grupę „młodych ludzi” z blokowiska Jean-Mermoz, gdzie mieszkała ofiara.

Pobili go i zamknęli w bagażniku. Został odnaleziony przez policję na parkingu.

https://www.leparisien.fr/faits-divers/seine-saint-denis-un-adolescent-trouve-la-mort-lors-dun-accident-de-buggy-un-suspect-en-garde-a-vue-10-08-2025-2HRZ2EGNRVEIRGI3IHJHHPKLD4.php