Polska: Po interwencji „aktywistów” zostali przyjęci i wyjechali do Niemiec, skąd zażądali od Polski 80 tys. zł

Sąd w Białymstoku przyznał 5 tys zł. dwóm Afgańczykom, którzy nielegalnie przekroczyli granicę i zostali zawróceni przez Straż Graniczną na Białoruś.

Po interwencji „aktywistów” zostali przyjęci i wyjechali do Niemiec, skąd zażądali od Polski 80 tysięcy złotych.

https://wiadomosci.wp.pl/przyjechali-nielegalnie-do-polski-dostana-odszkodowanie-7179340152961632a