Hiszpania: Burmistrz potępiła tak okupantów, jak i „radykalne grupy”

Sabadell. W nocy 3/4 lipca mieszkańcy chcieli siłą usunąć nielegalnych okupantów. Cztery osoby zostały ranne od broni białej, jedna ciężko. Policja interweniowała, tłum atakował funkcjonariuszy. Burmistrz potępiła tak okupantów, jak i „radykalne grupy”.

https://www.elmundo.es/cataluna/2025/07/04/68678fdbfc6c83e93d8b4586.html