Hiszpania: Barcelona. Policja rozbiła gang handlujący kradzionymi komórkami

Barcelona. Policja rozbiła gang handlujący na dużą skalę kradzionymi komórkami.

Telefony były kupowane od złodziei kieszonkowych, a następnie wysyłane do Maroka i Chin.

W Katalonii kradnie się średnio 155 telefonów dziennie, z czego połowa w Barcelonie.

https://www.lavanguardia.com/local/barcelona/20250725/10923190/cerco-mercado-negro-moviles-robados-barcelona-acababan-marruecos-china.html