Policjanci z białostockiego oddziału prewencji zatrzymali kuriera wiozącego imigrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską.
Obywatelka Ukrainy przewoziła pięciu obywateli Afganistanu. Wszyscy zostali przekazani Straży Granicznej.
https://www.o2.pl/informacje/obywatelka-ukrainy-przewozila-w-aucie-5-afganczykow-akcja-policji-w-losince-7158349767133920a