Dwaj 19-letni Nigeryjczycy skazani na więzienie za przemyt 24 nielegalnych imigrantów z Algierii na Majorkę na przeciążonej, 6-metrowej łodzi bez kamizelek ratunkowych i flar.
Pobierali 1700 dolarów od osoby. Sąd uznał ich za członków organizacji przestępczej.
https://www.cronicabalear.es/mallorca/2025-05-22/detenidos-dos-jovenes-19-anos-mallorca-traer-25-inmigrantes-patera-desde-argelia/