Hiszpania: Las Palmas. Dwaj Marokańczycy brutalnie pobili młodego mężczyznę w parku

Las Palmas. 5 maja wieczorem dwóch Marokańczyków w wieku 20 i 21 lat zostało zatrzymanych za brutalne pobicie innego młodego człowieka w parku Santa Catalina.

Chcieli ukraść mu telefon, bili i kopali po głowie.

Podczas zatrzymania stawiali opór policji.

https://www.laprovincia.es/sucesos/sucesos-en-canarias/2025/05/05/detenidos-paliza-santa-catalina-robo-movil-117069058.html