W Lyonie grupa około „50 nastolatków” wtargnęła do sklepu Haribo w dzielnicy Décines, kradnąc słodycze i siejąc zamęt.
Następnie zakłócili porządek w metrze, niszcząc mienie.
Policja zatrzymała dwie osoby, a Haribo zamierza złożyć skargę.
https://www.lyonmag.com/article/144387/lyon-une-bande-de-jeune-seme-le-chaos-chez-haribo-et-dans-le-metro