Austria: Wiener Neustadt. 15-latek dźgnął ucznia nożem w szkole, kara w zawieszeniu

Wiener Neustadt. 15-latek dźgnął nożem w szkole innego ucznia ciężko go raniąc.

Twierdzi, że działał odruchowo po kłótni, a nóż miał przy sobie po raz pierwszy.

Sąd uwzględnił jego młody wiek skazując go za usiłowanie zabójstwa na karę w zawieszeniu.

https://www.krone.at/3773354