Wiener Neustadt. 15-latek dźgnął nożem w szkole innego ucznia ciężko go raniąc.
Twierdzi, że działał odruchowo po kłótni, a nóż miał przy sobie po raz pierwszy.
Sąd uwzględnił jego młody wiek skazując go za usiłowanie zabójstwa na karę w zawieszeniu.
https://www.krone.at/3773354